O firmě

+ Přidat nové zařízení
Přihlášení
Registrace
Najděte si ordinační dobu svého lékaře
O projektu ordinační dobaJsme mladá, rychle se rozvíjející firma prozatím hlavně na slovenském trhu. Zabýváme se tvorbou webových stránek se zajímavým obsahem, vývojem a tvorbou mobilních aplikací. Projekty jako je tento si financujeme a pořizujeme zcela sami a na míru.

Ordinacni-doba.cz jsme vytvořili pro širokou populaci lidí, kteří hledají na internetu informace ohledně doktorů, lékařů, zdravotních zařízení. Informace kdy ordinuje který doktor, nebo kde, na jaké adrese jej hledat a ještě více naleznete vždy v detailu daného zařízení/doktora.


Jak jsme vznikli?Našemu vzniku, nebo vzniku stránky Ordinacni-doba.cz předcházelo vyhledávání na google a seznamu.

Jako většina populace, tak i my vyhledáváme většinu informací přes vyhledávače. Všimli jsme si, že mnoho lidí potřebuje pomoc, také vyhledává informace ohledně ordinačních hodin jejich lékaře.

Jelikož se nám vždy vyhledávače snaží najít nejvhodnější výsledky právě vyhledávaného výrazu, tak jsme si měli možnost všimnout, že sice existují podobné stránky se zaměřením jako je právě tato naše, ale neposkytují dostatečné potřebné informace pro uživatele internetu, návštěvníky.

Právě proto jsme se rozhodli jít do tohoto projektu s tím, že se budeme snažit přinést návštěvníkům co nejpřesnější informace, které u nás hledají.